GASTRONOMICKÉ VYBAVENÍ
pro velkokuchyně, restaurace, pizzerie, jídelny, bistra ...
naše služby aktuality informace video prezentace prádelny objednávka: 0,- bez DPH,  0,- s DPH

seznam všech kategorií

KATEGORIE  

TERMOPORTY na přepravu jídel

Přeprava jídel / TERMOPORTY na přepravu jídel

Termoporty jsou moderní plastové izolované přepravky sloužící na rozvoz jídel. Termoporty jsou vyrobeny polyethylenu s polyuretanovou izolací. Do termoportů umísťujeme nerezové gastronádoby s víky rozměrů GN 1/1 nebo více menších s víky s těsněním (pro tekuté jídla). Vkládání je zhora nebo nízké GN můžou být zasouváne z boku. Termoporty můžeme ukládat na sebe.
Jeden termoport je cca pro 20 jídel. Vždy záleží kolika složkové jídlo máme ( guláš - maso a brambory - maso, knedlík a zelí ) a jakou máme gramaž jídla ( dospělý 0,25 .. děti školka 0,10 ). Termoporty zasouvané z boku určené pro nízké plechy v kterých je např. žemlovka, zapečené brambory, ryby , plátky masa ... Víka na gastronádoby pro omáčky, polévky apod. doporučujeme s těsněním. Pro převoz 100 obědů orientačně potřebujeme 6 až 7 termoportů a 2 várnice na polévku (max 0,33), omáčky a kompot. Jeden termoport GN 1/1-200 pojme cca 20 kg brambor, rýže ... Knedlíky mají nižší váhu a převážíme je v děrovaných gastronádobách. Termoporty s bočním zásuvem využíváme při převozu např. masa, ryb.. buchty, zapékáne těstoviny v nízkých GN, kdy jídlo nehromadíme na sebe v gastronádobě.
Termoporty zařízení pro přepravu stravy pro školní kuchyně a jídelny, pečovatelské služby pro seniory, restaurace a catering.
Termoporty různých výrobců, provedení, barev, velikosti a různých cenových kategorií. Termoporty jsou určeny především pro přepravu a uchování teploty jídla ve velkém množství mezi kuchyní a jídelnou.
Termoporty můžete objednat na našem internetovém obchodě. V případě, že si nevíte rady s potřebným množstvím kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme vhodné termoporty do Vašeho gastronomického provozu.

  
KONTAKTY

Vaše dotazy +420 596 413 589

mobil777 940 768
737 845 867

Jsme na Facebooku

promosalfa@email.cz

Servis a opravy gastro vybavení v regionu Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Třinec, Frýdek-Místek, Opava …. sporáky, konvektomaty, pánve a ostatní gastro zařízení kuchyně


© 2007 – 2020 IMFsoft, s.r.o.
www.gastroprodej.cz
promosalfa@email.cz